Internetowy katalog firm
branża - prawo

Kancelaria Adwokacka Adwokat Seweryn Pytlewski

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kancelarię adwokacką prowadzoną przez doświadczonego prawnika w osobie adwokata Seweryna Pytlewskiego. Biuro kancelarii znajduje się w centrum Dąbrowy Górniczej na terenie aglomeracji śląskiej. Usługi świadczone przez kancelarię mają postać porad prawnych oraz zastępstwa procesowego przed sądami i sądami administracyjnymi. Najpopularniejszymi dziedzinami prawa w których praktykuje kancelaria są: prawo gospodarcze i handlowe, mediów elektronicznych, karne i karnoskarbowe, prawo pracy, cywilne i spadkowe, prawo nieruchomości i ubezpieczeń społecznych. Nasze usługi są wykonywane na rzecz pojedynczych klientów i firm.

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Seweryn Pytlewski
Adres: Ul. Ks. G. Augustynika 1a/38, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Województwo: Śląskie
Kraj: Polska
Kategoria: prawo / adwokaci, kancelarie
Kategoria: prawo / porady prawne
Data dodania: 2018-03-15
Adres e-mail: [ Kliknij, by zobaczyć ]
Numer telefonu: 509355724
NIP: 7122855203
Regon: 360338208
Kod PKD*: 6910Z
Nazwa PKD*: Działalność prawnicza
Dodatkowe informaje: Zapraszamy na parking obok biurowca który mimo znaku zakazu parkowania jest przeznaczony dla klientów. W sprawach nagłych proszę o kontakt telefoniczny celem ustalenia wizyty w kancelarii.
Strona www: http://www.adwokatpytlewski.pl/
Obecna ocena: 4.7 (oceniano: 14 razy)
Oceń firmę:
Odwiedzin użytkowników: 188

Kliknięć użytkowników:

8
Odwiedzin robotów: 157
Wyświetleń w Google: 1091
Kliknięć w Google: 4
Google: 94
Bing: 38
Yandex: 3
Pozostałe: 22

Dane GPS: 50.3248265,19.1918694
Słowa kluczowe: adwokat, kancelaria nieruchomości, kancelaria prawna, windykacja, obsługa firm, obsługa umów
Informacje o domenie: WHOIS Search

* działaność przeważająca - dane nie są aktualizowane! aktualne dane można sprawdzić na stronie Baza Internetowa Regon
Edward J. (2018-09-15):

Rozsądny prawnik w Dąbrowie Górniczej. Poprowadził nam sprawę o podział spadku i zakończyła się ona pełnym sukcesem. Co istotne za według nas uczciwe pieniądze. W każdej chwili mecenas był dostępny dla nas i służył pomocą.zgłoś nadużycie!

Janusz Sz. (2018-11-18):

Kancelaria poprowadziła mi sprawę w zakresie windykacji kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych po bezskutecznej egzekucji. Znalazła dłużnika który mi zniknął z oczu na kilka lat i najważniejsze jego majątek. Dzięki temu pomogła mi wyjść z poważnych tarapatów finansowych. Polecam.zgłoś nadużycie!

Agnieszka S. (2019-01-11):

Polecam mecenasa do spraw spadkowych i nieruchomości. Przejął po jakim czasie moją sprawę w sądzie i od razu ruszyłem jak z kopyta. Przy tym zawsze był dostępny i nie posyłał aplikantów do sądu jak poprzedni prawnik.zgłoś nadużycie!

Rafał (2019-07-26):

Chciałem podziękować mecenasowi za wybawienie z kłopotów. Żona złożyła papiery rozwodowe bo znalazła sobie kochanka. Chciała rozwodu bez winy i zabroniła kontaktów syna ze mną. Rodzice przez znajomych polecili mi adwokata który ustalił widzenia a potem wygrał cały proces i była tylko wina żony.zgłoś nadużycie!